INDYWIDUALNE WARSZTATY FOTOGRAFICZNE

Po wielu pytaniach o konsultacje i warsztaty fotograficzne, zdecydowałam się na rozwiązanie, które polecam tym, którzy odkryli w sobie prawdziwą pasję fotografowania a czują niedosyt w swoich fotografiach i potrzebę rozwijania umiejętności. Warsztaty indywidualne, to bardzo ciekawa i skuteczna forma uczenia się. Dają szansę na spełnienie bardzo indywidualnych potrzeb przy dużej elastyczności czasowej, co w dzisiejszym „zabieganiu” ma nie małe znaczenie.  Warsztaty indywidualne to możliwość rozwiązania wielu dylematów, znalezienia odpowiedzi na nurtujące pytania, szansa głębszej analizy dotychczasowych zdjęć i możliwość dopasowania ćwiczeń praktycznych, a co najważniejsze – sposób na oszczędzenie ogromu czasu potrzebnego na samodzielne odkrywanie tego, do czego dochodziłam przez wiele lat. Chętnie dzielę się swoim doświadczeniem i wychodzę z ofertą wsparcia dla tych fotografujących, którzy szukają własnej ścieżki rozwoju i pragną odkryć swój potencjał. Poprzez bardzo praktyczne spotkania, pomagam zrozumieć nie tylko kompozycję, światło, moment, emocje, dobór kadrów, ale też to jak ważne jest nasze nastawienie do fotografii, chwil, ludzi i świata. Fotografia jest związana nie tylko z patrzeniem, ale przede wszystkim z czuciem i przeżywaniem..

Zatem jeśli poczujesz, że to właśnie ze mną chcesz się spotkać, z przyjemnością opracuję zajęcia, dostosowane do Twoich potrzeb.

 

warsztaty_fotograficzne_indywidualne_szkolenie_mentoringIstnieje możliwość realizacji takich spotkań także dla grup 2-3 osobowych. O szczegóły pytajcie mailowo: elwirak@wp.pl

 

GRUPOWE WARSZTATY FOTOGRAFICZNE

Oprócz indywidualnej formy spotkań, zdecydowałam się też na prowadzenie warsztatów grupowych.  Każdy z warsztatów opiera się na analizie wielu zdjęć pod kątem kadru, tematu, światła, perspektywy itd. , przy czym każdroazowo wybieram temat wiodący,  czyli REPORTAŻ, FOTOGRAFIA ULICZNA, NASTROJOWA FOTOGRAFIA KRAJOBRAZOWA.

W zależności od tematu spotykamy się w inspirującym miejscu, które daje szansę zwolnić i patrzeć.. Dwa dni wspólnego analizowania wielu zdjęć i zagadnień związanych z fotografią, fotografowania, omawiania zrobionych zdjęć, pracy nad fotograficzną opowieścią, wspólnie z grupą pasjonatów fotografowania, dają uczestnikom dużą dawkę nowych inspiracji.  Zapraszam do śledzenia fanpage na facebooku, gdzie zamieszczam informacje o planowanych warsztatach Elwira Kruszelnicka Facebook

warsztatowicze w Modrej mO szczegóły pytajcie mailowo: elwirak@wp.pl oraz obserwujcie Elwira Kruszelnicka Facebook

 

Napisz do mnie

Dziękuję i poczekaj proszę cierpliwie na odpowiedź :)

Not readable? Change text. captcha txt

Wpisz słowo i wciśnij Enter