WARSZTATY FOTOGRAFICZNE

Oprócz indywidualnej formy spotkań (informacja poniżej), od kilku lat prowadzę grupowe WARSZTATY FOTOGRAFICZNE. Są to zazwyczaj bardzo praktyczne zajęcia, oparte na wielu zadaniach, dobranych do uczestników i tematów każdego spotkania. Spotykamy się w małej grupie, by niezależnie od  etapu fotograficznej drogi – każdy wyniósł dla siebie jak najwięcej inspiracji.

W terenie dużo rozmawiamy, analizujemy i przede wszystkim dostrajamy się do tego co wokół, by widzieć i czuć.

Jeśli WARSZTATY FOTOGRAFICZNE są w postaci spaceru, omawiamy je z każdym osobno, łącząc się już po warsztatach w korespondencji mailowej lub rozmowie on – line.

Tematy WARSZTATÓW FOTOGRAFICZNYCH realizowanych w grupowego formie spaceru:

  • Fotografia uliczna
  • Reportaż
  • Nastrojowna fotografia krajobrazowa
  • W kontakcie z naturą – las jako najlepszy nauczyciel światła

 

W zależności od tematu spotykamy się w inspirującym miejscu, które daje szansę zwolnić, patrzeć i dużo ćwiczyć…

Zapraszam do śledzenia fanpage na facebooku, gdzie zamieszczam informacje o planowanych warsztatach Elwira Kruszelnicka Facebook

 

warsztatowicze w Modrej m

 

 

INDYWIDUALNE WARSZTATY FOTOGRAFICZNE

To rozwiązanie, które polecam tym, którzy odkryli w sobie prawdziwą pasję fotografowania a czują niedosyt w swoich fotografiach i potrzebę rozwijania umiejętności. Warsztaty indywidualne, to bardzo ciekawa i skuteczna forma uczenia się. Dają szansę na spełnienie bardzo indywidualnych potrzeb przy dużej elastyczności czasowej, co w dzisiejszym „zabieganiu” ma nie małe znaczenie.  Warsztaty indywidualne to możliwość rozwiązania wielu dylematów, znalezienia odpowiedzi na nurtujące pytania, szansa głębszej analizy dotychczasowych zdjęć i możliwość dopasowania ćwiczeń praktycznych, a co najważniejsze – sposób na oszczędzenie ogromu czasu potrzebnego na samodzielne odkrywanie tego, do czego dochodziłam przez wiele lat. Chętnie dzielę się swoim doświadczeniem i wychodzę z ofertą wsparcia dla tych fotografujących, którzy szukają własnej ścieżki rozwoju i pragną odkryć swój potencjał. Poprzez bardzo praktyczne spotkania, pomagam zrozumieć nie tylko kompozycję, światło, moment, emocje, dobór kadrów, ale też to jak ważne jest nasze nastawienie do fotografii, chwil, ludzi i świata. Fotografia jest związana nie tylko z patrzeniem, ale przede wszystkim z czuciem i przeżywaniem..

Zatem jeśli poczujesz, że to właśnie ze mną chcesz się spotkać, z przyjemnością opracuję zajęcia, dostosowane do Twoich potrzeb.

 

warsztaty_fotograficzne_indywidualne_szkolenie_mentoring

 

O szczegóły pytajcie mailowo: elwirak@wp.pl oraz 

obserwujcie Elwira Kruszelnicka Facebook

Istnieje możliwość realizacji takich spotkań także dla grup 2-3 osobowych. O szczegóły pytajcie mailowo: elwirak@wp.pl

Napisz do mnie

Dziękuję i poczekaj proszę cierpliwie na odpowiedź :)

Not readable? Change text. captcha txt

Wpisz słowo i wciśnij Enter